Nauja pagrindinė mokykla Lapėse pastatyta 2004 m. pagal originalų, netipinį projektą. Ji ypač erdvi.

Mokykloje įrengtos sporto ir aktų salės, valgykla, biblioteka, interneto skaitykla, informacinių technologijų klasė, specializuoti chemijos, biologijos, fizikos, muzikos, technologijų ir kitų dalykų kabinetai.

Mokykla kompiuterizuota, aprūpinta naujausiomis priemonėmis. Ji pritaikyta ir neįgaliesiems: įrengtas liftas, specialūs pandusai, tualetai, lauke – neįgaliesiems skirtos terasos. Vaikų žaidimų aikštelės, stadionas skirti aktyviam laisvalaikiui, sportui.

Nauja ir moderni mokykla kaimo vietovėje – galimybė čia augantiems vaikams turėti lygias starto pozicijas, siekiant įgyti išsilavinimą, atitinkantį XXI amžiaus keliamus reikalavimus.

Mokyklos informacija
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MUS