31 kovo, 2022

Kovo mėnesį mokykloje vyko projektiniai renginiai „Draugystė auga, kai ją auginame”. Pagrindinis projekto tikslas – naudojant vizualizacijos priemones padėti mokyklos bendruomenei įsitraukti į draugystės auginimo patyrimą. Todėl visi draugiškai sėjome ir prižiūrėjome pavasarinius augalus, rišome draugystės pirštines, apipavidalinome klasės duris draugystės ženklais, pasirašėme draugystės deklaraciją, vieni kitus kvietėme domėtis mūsų svajonėmis apie profesiją arba hobį, draugus ir draugams įsiamžinome dėdami pirštų antspaudus ant marškinėlių, vaišindamiesi laimės ir draugystės gaiva ir apibendrindami visus darbus kepurių diena ir smagiu flešmobu. Dabar belieka draugystę toliau auginti ir puoselėti jaukia atmosfera, palaikymo žodžiais vienas kitam, šypsena, paguoda kai nesiseka, padėka už gera ir svarbiausia – savo širdies šiluma. O kaip piktžoles toliau rauname pavydą, puikybę, patyčias, abejingumą kitam ir asmeninį egoizmą. Ačiū visai mokyklos bendruomenei aktyviai dalyvavusiai visose akcijose ir renginiuose. Psichologė Ramunė.