12 lapkričio, 2021

Lapkričio 10 dieną 6b klasės mokiniai važiavo į Kauną. Pasivaikščioję po Laisvės alėją, pasivažinėję Žaliakalnio funikulieriumi, apsilankę Velnių muziejuje, keliavome į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Čia šeštokams vyko edukacinė programa „Karinė operacija „Žinių bomba“. Vaikai muziejaus salėse ieškojo kodinėmis spynomis užrakintų „žinių bombų“, kurias reikėjo nukenksminti atliekant įvairiausias užduotis.

Mokiniai turėjo skaičiuoti, šifruoti, sudėlioti dėlionę, išspręsti kryžiažodį, apžiūrėti šovinius, ginklus, atsakyti į įdomius klausimus. Vaikai pasikartojo svarbiausias istorines datas, sužinojo įdomių faktų, mokėsi bendradarbiauti, ugdė pasitikėjimą savimi bei klasės draugais. Dėkojame gidui Mindaugui už smagią ir aktyvią edukaciją, puikias emocijas.