14 birželio, 2021

Penktadienio popietę Garliavos Kaimynystės parke įvyko tradicinė Kauno rajono mokinių olimpiadų nugalėtojų pagerbimo šventė.
Pasveikinti gabiausių mokinių atvyko Kauno rajono savivaldybės vadovai, vietos bendruomenė. Nors ugdymo procesas ir įvairios olimpiados daugiausiai vyko nuotoliniu būdu, bet Kauno rajono moksleiviai ir šiemet gali pasigirti gausiu medalių derliumi.
Už puikius pasiekimus įvairiose srityse šventėje buvo apdovanoti 48 atstovai iš 15 Kauno rajono mokyklų ir 51 mokinius olimpiadoms ruošęs mokytojas.

Aštuoni mokiniai tapo Lietuvos olimpiadų nugalėtojais. Viena iš nugalėtojų ir mūsų mokyklos mokinė Vakarė Kaukėnaitė tapo Lietuvos techninio ugdymo olimpiados nugalėtoja (mokytoja Dalia Audėjaitienė). Be to, Vakarė laimėjo pirmąsias vietas Kauno rajono lietuvių kalbos (mokytoja Česlava Kalinauskienė) bei technologijų olimpiadoje (mokytoja Dalia Audėjaitienė).
Meras V. Makūnas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius laureatus apdovanojo vardiniais medaliais bei prizais, mokytojams atiteko knygyno dovanų kuponai.