01 birželio, 2021

„Technologijų olimpiada, ko gero, yra pati įdomiausia ir neabejotinai viena iš sudėtingiausių organizavimo prasme, ypač dabar, kad ją tenka organizuoti nuotoliniu būdu.
Šiais metais technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2021 m.” rungėsi 23 Kauno rajono 7-12 klasių mokiniai skirtingose (mitybos, tekstilės ir taikomojo meno bei konstrukcinių medžiagų) kategorijose.
2021m. kovo 16 dieną Lapių pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinė Vakarė Kaukėnaitė dalyvavo Lietuvos mokinių Technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2021” II (rajono) etape kūrybinėje 7-8 klasių mitybos grupėje, parodė geriausius rezultatus, laimėjo I-ąją vietą, buvo suteikta teisė dalyvauti šalies etape.

2021 m. gegužės 14 dieną nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2021 m.“ šalies etapas, kuriame mokinė apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu.
Mokinę ruošė mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.