22 spalio, 2021

Toliau vykdomas projektas „Kauno rajone gyventi gera“.  Spalio 20d. lankėmės Irenos ir Rolando Šimkų šilauogių ir kanapių ūkyje. Pirmiausia susipažinome su šilauogių auginimu. Šiame ūkyje jos pradėtos auginti 2013 m. ir auginamos 6 rūšys. Sužinojome, kokiame dirvožemyje jos auginamos, kokia laistymo sistema.
Toliau keliavome į kanapių lauką. Kanapės auginamos sėkloms. Išsiaiškinome, kaip sėklos valomos. Valymo įrenginys pagamintas paties šeimininko.
Sužinojome, kad ūkiui elektros energiją gamina saulė. Ir jos užtenka viso ūkio reikmėms. O smagiausia buvo išbandyti keturratį, kuris taip pat varomas elektra. Šį keturratį sukonstravo  pats ūkio šeimininkas.
Apsilankymas sėkmingame ūkyje leido suprasti, kad darbo vietą galime susikurti patys, kad yra daug galimybių įgyvendinti savo svajones ir dar  iš to užsidirbti.