07 gegužės, 2022

Gegužės 5 d. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko Kauno r. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas- šventė „Mane augina žodžiai 2022“, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Konkursą rengė Kauno rajono Švietimo centras, Kauno rajono Lapių pagrindinė mokykla ir Kauno rajono pradinio ugdymo mokytojų metodinis būrelis. Renginį organizavo ir vedė pradinių klasių mokytoja Jūratė Silenkovienė. Konkurse dalyvavo 20 geriausių Kauno rajono mažųjų skaitovų. Mokinius vertino Alma Pauželienė, Vandžiogalos gimnazijos teatro ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Lidija Kaukėnienė, Lapių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Irena Brazauskienė, Lapių vaikų darželio meninio ugdymo pedagogė.