19 gegužės, 2023

Gegužės 18 dieną Lapių pagrindinėje mokykloje vyko Kauno rajono meninio skaitymo konkursas „Mane augina žodžiai 2023“, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Dvidešimt šeši dalyviai atmintinai skaitė gražiausius lietuvių vaikų literatūros kūrinius.

Mokinius vertino Vaida Trofimišinienė, Raudondvario gimnazijos direktorė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė; Neringa Nekrašiūtė, aktorė, dainininkė; Lidija Kaukėnienė, Lapių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė; Irena Brazauskienė, Lapių vaikų darželio meninio ugdymo pedagogė; Jūratė Silenkovienė, Lapių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Konkurso dalyviai buvo skirstomi į dvi amžiaus grupes. 1– 2 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ 2a klasės mokinys Zigmas Paršeliūnas. II vieta buvo skirta Garliavos Jonučių progimnazijos 1 klasės mokinei Smiltei Matonytei ir Šlienavos pagrindinės mokyklos 2a klasės mokinei Saulei Žebrauskaitei. III vieta- Domeikavos gimnazijos 2d klasės mokinei Eglei Kalendaitei, Piliuonos gimnazijos 1 klasės mokinei Lauksmei Zakarevičiūtei ir Vandžiogalos gimnazijos 2 klasės mokinei Urtei Rockinaitei.

3– 4 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo Garliavos Jonučių progimnazijos 4 klasės mokinė Viltė Venckutė. II vietą- Lapių pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinė Grytė Kšivickaitė ir Vilkijos gimnazijos 4 klasės mokinė Vytenė Jokubauskaitė. III vieta skirta Karmėlavos B. Buračo gimnazijos 3b klasės mokinei Austei Girlakytei, Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos 3 klasės mokiniui Laurynui Drumstui ir Babtų gimnazijos 4 klasės mokiniui Rimvydui Audickui.

Lapių pagrindinės mokyklos direktoriaus padėkos raštai įteikti Karmėlavos B. Buračo gimnazijos 2b klasės mokinei Atėnei Krivuliai, Lapių pagrindinės mokyklos 1a klasės mokinei Viktorijai Nainytei, Kulautuvos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinei Mantilei Rudžionytei, Užliedžių mokykla- daugiafunkcio centro 1 klasės mokinei Grytei Banytei, Babtų gimnazijos 2 klasės mokiniui Nojui Ramašauskui, Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos 2 klasės mokinei Smiltei Dovydėnaitei, Vilkijos gimnazijos 2 klasės mokiniui Laurynui Fetingiui, Kulautuvos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniui Tomui Meškauskui, Domeikavos gimnazijos 3d klasės mokinei Vaivai Digimaitei, Užliedžių mokyklos- daugiafunkcio centro 3a klasės mokinei Mėtai Kasiulytei, Ringaudų pradinės mokyklos 4 klasės mokinei Rugilei Šiožinytei, Akademijos mokyklos- darželio ,, Gilė”4c klasės mokinei Rugilei Petrulytei ir Garliavos Jonučių progimnazijos 3 klasės mokiniams: Adomui Jurkšiui ir Adelei Šarakauskaitei.

Konkursui mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos: Ramutė Jankauskienė, Nijolė Žitkauskienė, Irmina Marcinkevičienė, Rita Arbačauskienė, Lionė Balvočienė, Ineta Aleksandravičienė, Ilona Surgautienė, Valerija Streckienė, Alma Talalienė, Simona Juozapavičienė, Alma Krajašienė, Jūratė Silenkovienė, Nijolė Juknienė, Alina Mickevičienė, Jolanta Gecevičienė, Nijolė Vėlavičienė, Roma Čebakovienė, Dainora Raudonienė, Iveta Audejaitienė, Gražina Pužauskienė, Vilija Lerner, Daiva Venckuvienė, Jolanta Andriukaitienė, Ramunė Papovienė ir Snieguolė Čiubelienė.