05 lapkričio, 2021

Jau antri mokslo metai mokykla dalyvauja projekte „Mini rankinis Kauno rajone“, kurį vykdo ir organizuoja Kauno rajono sporto klubas ,,HC Garliava”. Šio žaidimo filosofija, kad mokiniams būtų linksma, smagu ir įdomu. Mini rankinio žaidimas pritaikytas vaikams nuo 5 iki 9 metų. Jis žaidžiamas mažesnėje aikštelėje, su nedideliu minkštu kamuoliu, su specialia įranga pagal tam tikras taisykles, supaprastintas ir pritaikytas vaikams.

Spalio 28 d. Garliavos sporto ir kultūros centre vyko mini rankinio turnyras, kuriame dalyvavo 3-4 klasių mokinės. Turnyro metu vyko tarpmokyklinės varžybos, kuriose Lapių pagrindinės mokyklos mokinės užėmė III-ąją, o 7 metrų baudinių metimo konkurse – II-ąją vietą. Mokines rengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Gadeikis.