23 rugsėjo, 2021

Priešmokyklinukų „Voveriukų“ grupės ugdytiniai visą savaitę stengėsi susipažinti su medžių įvairove, pastebėti augalų pokyčius, skatinome vaikus saugoti gamtą. Rugsėjo 22 dieną keliavome į Smiltynų parką, kad įtvirtintume žinias, atrastume ką nors naujo. Keliaudami miško takeliu stebėjome medžius, samanas, grybus. Miško aikštelėje žaidėme žaidimą „Atrask medį“. Ugdytiniai atpažino pušį, eglę, ąžuolą, šermukšnį. Per padidinamąjį stiklą su dideliu susidomėjimu vaikai tyrinėjo medžius, kankorėžius, grybus, kerpes. Iš surinktų šakų kūrėme „Gyvybės medį“, jį nufotografavome, nes rengiamės dalyvauti projekte „Kuriu gamtai 2021 –  Gyvybės medis“. Apsižvalgę rudenėjančiame miške, įvertinę miško pokyčius, susitvarkę buvimo vietą, pilni įspūdžių grįžome į mokyklą.