16 birželio, 2021

Birželio 15 d. 9.00 įvyko stovyklos atidarymo šventė. Mokinius pasveikino Lapių pagrindinės mokyklos direktorius Edmundas Balasevičius. Mokytoja Jūratė Silenkovienė pristatė ir aptarė numatomas stovyklos veiklas ir renginius, priminė saugaus elgesio taisykles.
Stovyklautojai, lydimi mokytojos Vidos Stankūnienės ir specialiosios pedagogės Sandros Ivankevičės, vyko į edukacinę – pažintinę išvyką Kauno zoologijos sode.
Kelionės metu lavino motorikos ir pažintines funkcijas, atlikdami specialiosios pedagogės užduotėles. Edukacijos metu susipažino su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove, su nykstančiomis rūšimis ir nykimą sąlygojančiais veiksniais. Išgirdo įdomių faktų ir nepaprastų nutikimų iš zoologijos sodo gyventojų kasdienybės.

Sužinojo, kaip likti neapspjautam lamos, kuris gyvūnas šokliausias, kas yra keturios tigro akys. Linksmas gidas įdomiai pasakojo apie tigrus, liūtus, beždžiones, stumbrus, vilkus, kupranugarius, žirafas, lamas, ruonius. Mokiniai aktyviai domėjosi gyvūnų mityba, įpročiais, elgsena.

Po edukacinės programos, vaikai bendravo tarpusavyje, dalinosi įspūdžiais, užkandžiavo gryname ore, žaidė aktyvius žaidimus. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos, sužinoję daug apie gyvūnus, jų gyvenimo būdą.