02 gegužės, 2021

Balandžio 28 d. mokykloje vyko Kauno rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso “Mane augina žodžiai” I etapas. Virtualiame renginyje dalyviai pristatė pasirinktą lietuvių autoriaus kūrinį. Konkurse dalyvavo Kotryna Mikalauskaitė (1a klasė), Luknė Bernatavičiūtė (1b klasė), Justas Zagorskas (2a klasė), Povilas Gajauskas (2b klasė), Simas Volskis (3a klasė), Vytė Janulaitytė (3b klasė), Augustė Karūnaitė (4b klasė) ir Kotryna Sidorovaitė (3a klasė). Mokinius konkursui ruošė klasių auklėtojos: Gema Žemaitienė, Aušra Klimkaitė, Ramunė Pašiūnienė, Snieguolė Čiubelienė, Jūratė Silenkovienė, Vida Stankūnienė, Vlasta Pacevičienė. Vertino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Brazaitienė, mokytoja Adrija Džiugienė ir mokytoja Jūratė Silenkovienė.

Vertinimo komisija geriausiai įvertino 1b klasės mokinę Luknę Bernatavičiūtę. Mergaitę konkursui ruošė mokytoja Aušra Klimkaitė. Visiems renginio dalyviams įteikti padėkos raštai.