28 rugsėjo, 2021

Rgsėjo 23 d. 4b ir 3a klasių mokiniai su mokytojomis vyko į pažintinę – kultūrinę ekskursiją po Panemunės pilis, kopė į Seredžiaus piliakalnį, kur stebėjo nuostabų Nemuno pakrančių kraštovaizdį. Vilkijoje aplankė A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejų, kur išgirdo įdomų pasakojimą apie muziejaus įkūrimą, apžiūrėjo ekspoziciją, klausėsi dūdmaišio melodijos. Paskui vykome į Panemunės pilį, kur mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Mažoji archeologija – pažinkime Panemunės pilį“, smėlyje ieškojo paslėptų daiktų, piešė koklį. Vėliau kopė į Panemunės pilies bokštą, klausėsi pasakojimo apie pilies istoriją.

Taip pat aplankėme Belvederio dvarą ir Raudonės pilį, kur mokiniai užkopė į pilies bokštą pasigrožėti apylinkėmis, o Raudonės pilies parke rado slaptą pilies vaiduoklės Balandos užduotį – parašyti laišką.
Grįždami mokiniai porose dalyvavo viktorinoje, kur atsakinėjo į klausimus ir pasitikrino savo žinias. Mokiniai buvo apdovanoti pieštukais ir saldainiais už žinias ir sportinę veiklą.