28 rugsėjo, 2021

Jau dešimtą kartą Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai ir jų vadovė, šio renginio iniciatorė Aida Gaižauskienė, pakvietė Kauno r. mokinius į renginį ,,…NES BENDRAUTI GERA“. Atvykusius mūsų mokyklos 7b klasės mokinius (Liepą Š., Simoną, Joną, Taurį, Diną, Danilą, Liepą K.) studentai aprengė specialiai šiam renginiui sukurtais sportiniais marškinėliais, apdovanojo ir suskirstę Kauno r. mokyklų mokinius į komandas suskubo įtraukti vaikus į fiziškai aktyvias veiklas.

Mūsų mokyklos septintokai dalyvavo įvairiose veiklose: žaidė judriuosius žaidimus, išbandė badmintoną kitaip, mėgavosi virtualia Lü sistema. Mokiniai grįžo puikiai nusiteikę, nes sportuodami tampame laimingesni.

Dėkojame socialinio renginio ,,… NES BENDRAUTI GERA“ iniciatorei Aidai Gaižauskienei ir studentams už puikią dieną LSU!